اگر کسی از شما سوال کند که" فروش چیست"شما چه پاسخی می دهید؟ در یک تعریف ساده ، فروش فرایند کمک کردن به یک شخص برای تصمیم گرفتن این که آیا کالا یا خدمات شما ارزش بیشتری برای او نسبت به مبلغی که از او درخواست می کنید ایجاد می کند. اکنون به توضیح بیشتر این تعریف می پردازیم. بازار اجتماعی ما بر اساس اصول آزادی و منافع مشترک بنا شده است. هر گروه برای معاملات تنها زمانی وارد بازار می شود که احساس کند می تواند عملیات معاملاتی را بهتر از قبل انجام دهد که بدون وجود آن این معامله انجام نمی شد.نرم افزار فروش وی ساپ ایت در یک بازار آزاد،همیشه مشتری با هر تصمیم خرید سه انتخاب(گزینه)دارد. اول،مشتری می تواند محصول یا خدمت شما را بخرد. دوم،مشتری می تواند محصول یا خدمت را از شخص دیگری بخرد. سوم،مشتری می تواند تصمیم بگیرد که اصلا خرید نکند. زمینه فروش حرفه ای به طور فزاینده ای از جنگ جهانی ۲ تغییر یافته است.در طول این مسیر روش های فروش صرفا پاسخ به نیازها و احتیاجات مشتری بود.در آن زمان،مشتریان نسبتا ساده و از لحاظ آگاهی در مورد انتخاب هایشان ضعیف بودند. فروشندگان با تهیه یک برنامه به دقت طراحی شده و به خاطر سپردن یک ارائه معرفی فروش،میزان زیادی از اشتیاق و با کوله باری از تکنیکهای طراحی شده برای شکستن مقاومت مشتری و گرفتن سفارش با هر قیمتی عمل می کردند. راز فروش موفق یادگیری مهارت برقراری ارتباط موثر با مشتری است که بتوانید با مشتری با توجه به شخصیت و شرایط او ارتباط برقرار کنید. به علاوه سرتاسر زندگی آنها با کار پوشیده شده است و زمان زیادی ندارند.به خاطر نرخ سریع تغییرات،کوچک سازی،ساختاردهی مجدد و فشارهای رقابتی اطراف آنها،مشتریان امروزی به ستوه آمده اند. فروش به مشتریان امروزی نیازمند استعداد بیشتری از فروش حرفه ای نسبت به گذشته است و در ماه ها و سال های پیش رو سخت تر وپیچیده تر نیز می گردد.‌

نرم افزار مدیریت فروش

مدیریت فروش

اگر کسی از شما سوال کند که" فروش چیست"شما چه پاسخی می دهید؟ در یک تعریف ساده ، فروش فرایند کمک کردن به یک شخص برای تصمیم گرفتن این که آیا کالا یا خدمات شما ارزش بیشتری برای او نسبت به مبلغی که از او درخواست می کنید ایجاد می کند. اکنون به توضیح بیشتر این تعریف می پردازیم. وی ساپ ایتبازار اجتماعی ما بر اساس اصول آزادی و منافع مشترک بنا شده است. هر گروه برای معاملات تنها زمانی وارد بازار می شود که احساس کند می تواند عملیات معاملاتی را بهتر از قبل انجام دهد که بدون وجود آن این معامله انجام نمی شد.نرم افزار فروش وی ساپ ایت در یک بازار آزاد،همیشه مشتری با هر تصمیم خرید سه انتخاب(گزینه)دارد. اول،مشتری می تواند محصول یا خدمت شما را بخرد. دوم،مشتری می تواند محصول یا خدمت را از شخص دیگری بخرد. سوم،مشتری می تواند تصمیم بگیرد که اصلا خرید نکند. زمینه فروش حرفه ای به طور فزاینده ای از جنگ جهانی ۲ تغییر یافته است.در طول این مسیر روش های فروش صرفا پاسخ به نیازها و احتیاجات مشتری بود.در آن زمان،مشتریان نسبتا ساده و از لحاظ آگاهی در مورد انتخاب هایشان ضعیف بودند. فروشندگان با تهیه یک برنامه به دقت طراحی شده و به خاطر سپردن یک ارائه معرفی فروش،میزان زیادی از اشتیاق و با کوله باری از تکنیکهای طراحی شده برای شکستن مقاومت مشتری و گرفتن سفارش با هر قیمتی عمل می کردند. راز فروش موفق یادگیری مهارت برقراری ارتباط موثر با مشتری است که بتوانید با مشتری با توجه به شخصیت و شرایط او ارتباط برقرار کنید. به علاوه سرتاسر زندگی آنها با کار پوشیده شده است و زمان زیادی ندارند.به خاطر نرخ سریع تغییرات،کوچک سازی،ساختاردهی مجدد و فشارهای رقابتی اطراف آنها،مشتریان امروزی به ستوه آمده اند. فروش به مشتریان امروزی نیازمند استعداد بیشتری از فروش حرفه ای نسبت به گذشته است و در ماه ها و سال های پیش رو سخت تر وپیچیده تر نیز می گردد.

نرم افزار فروش وی ساپ ایت

نرم افزار فروش وی ساپ ایت نرم افزاری جامع برای مدیریت فروش ، سفارشات و همچنین خرید است که از مزایای آن می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

- امکان تعریف اطلاعات اشخاص اعم ازفروشندگان ، خریداران ، کارپردازان ، پرسنل و...

- امکان گروه بندی مشتریان و مشاهده بصورت درختی و پورسانت فروش

- امکان تعریف روز تسویه جهت محاسبه تاریخ پرداخت فاکتورها به صورت کاملا اتوماتیک

- امکان تعریف فاکتور باز، و همچنین تعریف اعتبار برای مشتریان(در نرم افزار فروش وی ساپ ایت تعداد تلفن ها و تعداد آدرس ها و ... میتواند به صورت نامحدود تعیین گردد).

- خصوصی سازی محیظ نرم افزار فروش جهت تعیین سطح دسترسی برای کاربران عادی

این نرم افزار فروش وی ساپ ایت قابلیت آن را دارد که با مودم جی اس ام لینک گردد جهت ارسال پیامک یا تماس تلفنی با مشتریان بصورت اتوماتیک.

تعریف کالا در نرم افزار فروش وی ساپ ایت با نرم افزار انبار میتواند کاملا مرتبط باشد و می توان تخفیف را برای یک گروه مشتری یا یک مشتری خاص یا میزان سفارش متفاوت نیز تعریف کرد.

چاپ ها مانند تمامی نرم افزارهای وی ساپ ایت به صورت کاملا دلخواه و سفارشی انجام می پذیرد که شامل کاغذهای ۹سانتی تا فاکتور های رسمی دارایی می­باشد.

در نرم افزار فروش وی ساپ ایت ثبت دریافت ها و پرداخت ها شامل تمامی مراحل آن می شود و همچنین قابلیت ثبت و چاپ رسید ،صدور و چاپ چک را دارا می­باشد.

در این نرم افزار تمامی گزارشات مورد نیاز به صورت پیش فرض بر روی سیستم قرار گرفته است و مانند تمامی نرم افزارهای وی ساپ ایت قابلیت تغییرات دلخواه برای آنها و حتی تعریف گزارش های جدید را داراست .

گزارش های پیش فرض شامل عملکرد بازاریاب ها ، سود زیان خالص و ناخالص ، وضعیت صندوق، عملکرد مشتریان ، عملکرد فروش و...