وی ساپ ایت ارائه دهنده خدمات نرم افزار سفارشی

نرم افزار سفارشی نرم افزاری است که برای یک کاربر یا سازمان خاص طراحی شده و از آنجا که برای یک کاربر خاص ساخته شده است، مشخصات و ویژگی های آن مطابق با نیاز کاربر می باشد. نوع فعالیت و فرایندهای اداری، خدماتی، تولیدی و مالی، شرکت به شرکت متفاوت بوده و هر شرکت بنا به نحوه‌ی عملکرد خود نیازهای خاص نرم افزاری خواهد داشت. شرکت وی ساپ ایت تولیدکننده نرم افزار سفارشی با بهره گیری از کادر مجرب برنامه نویسی پذیرای سفارشات شما می باشد.هدف شرکت وی ساپ ایت طراحی و پیاده سازی نرم افزار قدرتمند با کاربری ساده و محیطی کاملا کاربردی و زیبا جهت رفع نیاز مشتری می باشد، تولید نرم افزاری با کاملترین امکانات و همچنین کاربری ساده برای کاربران، و در نهایت تولید نرم افزار جامع و کامل جهت رفع کامل نیاز مشتری می باشد. کارشناسان ما از مرحله اول که شامل شناخت نیاز های مشتری و جمع آوری اطلاعات می باشد تا مرحله پایانی که پیاده سازی نرم افزار سفارشی است در کنار شما خواهند بود.

نرم افزار سفارشی

v
وی ساپ ایت ارائه دهنده خدمات نرم افزار سفارشی
نرم افزار سفارشی نرم افزاری است که برای یک کاربر یا سازمان خاص طراحی شده و از آنجا که برای یک کاربر خاص ساخته شده است، مشخصات و ویژگی های آن مطابق با نیاز کاربر می باشد. نوع فعالیت و فرایندهای اداری، خدماتی، تولیدی و مالی، شرکت به شرکت متفاوت بوده و هر شرکت بنا به نحوه‌ی عملکرد خود نیازهای خاص نرم افزاری خواهد داشت. شرکت وی ساپ ایت تولیدکننده نرم افزار سفارشی با بهره گیری از کادر مجرب برنامه نویسی پذیرای سفارشات شما می باشد.هدف شرکت داده وی ساپ ایت طراحی و پیاده سازی نرم افزار قدرتمند با کاربری ساده و محیطی کاملا کاربردی و زیبا جهت رفع نیاز مشتری می باشد، تولید نرم افزاری با کاملترین امکانات و همچنین کاربری ساده برای کاربران، و در نهایت تولید نرم افزار جامع و کامل جهت رفع کامل نیاز مشتری می باشد. کارشناسان ما از مرحله اول که شامل شناخت نیاز های مشتری و جمع آوری اطلاعات می باشد تا مرحله پایانی که پیاده سازی نرم افزار سفارشی است در کنار شما خواهند بود.

گردش اطلاعات در سازمانها و آسان سازی گزارشات از فعالیت های موجود اساس پیشرفت یک سازمان می باشد ، با این وجود با بررسی کوچکی در بازار محصولات نرم افزاری متوجه میشویم که چه سیل انبوهی از نرم افزارهای اداری و مالی از پیش آماده وجود دارد .بسیاری از سازمانها استفاده از محصولات آماده را را تنها راه کار خود دانسته و متاسفانه بجای اینکه نرم افزار را برای آسان سازی گردش اطلاعات خود به خدمت بگیرند در اکثر مواقع خود را با نرم افزار های موجود وفق می دهند و بسیاری از نیاز های ثبت اطلاعاتی خود را نمی توانند وارد نرم افزار های آماده نمایند.

در خیلی از موارد نرم افزارهای آماده پاسخگوی نیاز خاص مشریان متعدد نمی باشند حتی در عملیات های مشابه مانند حسابداری و فروش باز ممکن است روش های خاصی برای شما مد نظر باشد .

نرم افزاری که برای یک کاربر یا یک شرکت به طور خاص طراحی شده طبیعتا ظاهر ، مشخصات و ویژگی های آن مطابق با نیاز کاربران سازمان می باشد. در ضمن نوع کار و فرایندهای سازمانی ، خدمات، تولید و مالی،برای هر سازمان متفاوت است ودر نتیجه هر سازمان وابسته به نوع عملکرد خود به نرم افزار خاص خود ممکن است نیازمند شود.

هدف از پیاده سازی خاص نرم افزار برای یک سازمان قدرتمند کردن آن و ایجاد کاربری ساده و محیطی کاملا کاربردی و زیبا جهت رفع نیاز مشتریآن سازمان می باشد،

مرحله اول که شامل شناخت نیاز های سازمان و جمع آوری اطلاعات می باشد اگر استانداردهای این مرحله به درستی رعایت گردد کار بسیار ساده می گردد و در مرحله پایانی که کاربر باید با نرم افزار کار کند طبیعتا مشکلات کمتری جهت دباگ کردن باقی می ماند.

نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید و پیاده سازی و استقرار سامانه در زمینه های مختلف، را می توان اصلی ترین فعالیت و تخصص وی ساپ ایت دانست.

برخی از مزایای نرم افزار های خاص و سفارشی

- ایجاد و فراهم آوری نرم افزار با توجه به نیاز هر سازمان

- عدم صرف نظر کردن از برخی نیاز های اطلاعاتی سازمان بدلیل نبود امکانات نرم افزاری

- کنترل بیشتر به فعالیت سازمان با توجه به گزارشات خاص

- جلوگیری از به هدر رفتن منابع سازمان

تولید نرم افزار های کاربردی به سفارش مشتری گروه وی ساپ ایت با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان خود آماده همکاری در زمینه ایجاد و تولید برنامه کاربردی در شرکت ها و سازمانهای می باشد ما با بهره گیری از کارشناسان برنامه نویسی و معماران تحلیل و طراحی سیستم آماده به ایجاد نرم افزار های خاص سازمانها در تمامی پلتفرم ها اعم از ویندوز ، وب و ....

در زبانهای مختلف برنامه نویس و پایگاه های داده هستیم . استفاده از تکنولوژی و متدولوژی های روز دنیا در طراحی و پیاده سازی و همچنین به کارگیری سبکهای نوین معماری نرم افزار همواره در پروژه های نرم افزاری و تولید سامانه های اطلاعاتی تخصص و عملکرد اصلی وی ساپ ایت میباشد.

حتی نرم افزار های مالی همیار سیستم که از محصولات وی ساپ ایت می باشد برای هر مشتری بنا به نیاز آن سازمان اصلاح (customize) می گردد در وی ساپ ایت فروش پکیج نرم افزاری بی معنی است زیرا ما به دنیال تحلیل و بررسی دقیق اطلاعات در راستای کارامدی هستیم.

اغلب سازمانها و شرکتهای در فرآیندهای گردش اطلاعات داخلی خود، نیازمندیهای مختص به خود را دارند که می بایست در سیستم های نرم افزاری آنها پیش بینی گردد و خرید محصولات آماده بصورت بسته نرم افزاری جوابگوی نیاز آنها نیست. بدین منظور وی ساپ ایت نیازمندیهای خاص مشتریان را در نرم افزارهای آماده خویش هم (customize) می نماید.

 

مراحل انجام پروژه های طراحی نرم افزار

  • - شناخت نیازهای پروژه و هدف مشتری از ایجاد نرم افزار
  • - شناخت سرویسهای سخت افزاری موجود
  • - طراحی و اتد زدن چهارچوب ظاهری نرم افزار
  • - برسی سورسها ، المانهای ورودی و پایگاهای داده
  • - انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب
  • - مستند کردن مراحل و تشکیلات پروژه جهت تصویب و عقد قرارداد
  • - برنامه نویسی و پیاده سازی
  • - دوره سه ماهه دباگ و آموزش
  • - دوره سه ماهه گارانتی